“KFD Etiler Dekorasyon;
Proje ve Dekorasyon alanlarında çözüm üreten bir Dekorasyon Firmasıdır.”

KFD Etiler Dekorasyon Hakkında

 

Bugüne kadar birçok firmaya Proje ve Dekorasyon konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

 

2010 yılında İstanbul’da kurulan ve hala faaliyetlerini İstanbul’da devam etmekte olan firmamız, İnşaat sektöründe her türlü üst yapı, alt yapı inşaatlarının taahhüt bakım ve onarım işleri ile iştigal etmekte olup, başta üst yapı olmak üzere her türlü inşaatın mekanik ve elektrik tesisatı dahil sıfırdan anahtar teslimi yapımını üstlenmektedir. 

 

İnşaat sektöründe; okullar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, laboratuarlar, yatılı okullar, yurtlar, eğitim tesisleri, bakım evleri, hastaneler, üniversiteler, devlet binaları, bankalar, özel konutlar, lojmanlar, kat karşılığı konutlar, sağlık ve spor tesisleri, park ve bahçeler, çevre düzenlemeleri gibi birçok alanda,  proje ve uygulama işlerinde bilgi ve tecrübeye sahiptir.
Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yasal şart ve mevzuatlara uygun faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Faaliyet Alanlarımız
Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarına;
İlköğretim okulları, Lise, Üniversiteler, Yurtlar, Yatılı Okullar ve Eğitim Tesisleri
Hastaneler, Sağlık Ocakları, Laboratuarlar ve Sağlık Merkezleri
Devlet Binaları, Hizmet Binaları, Bankalar
AVM , İş Merkezleri, Pazar Yerleri ,
Lojman , Misafirhaneler,Sosyal Tesisler
Kapalı ve Açık Spor Salonları ve Spor Tesisleri
Oteller, Misafirhaneler, Pansiyon, Konutlar, Villalar, Kat Karşılığı Konutlar
Parklar, Bahçeler, Çevre Düzenlemeleri, Peyzaj İşleri
Tadilat, Onarım, Güçlendirme

KFD Etiler Dekorasyon için kısaca; “İstanbul’da Dekorasyon ve Proje konusunda uzmanlaşmış bir Dekorasyon Firması” diyebiliriz.

KFD Etiler Dekorasyon’nu biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İstanbul’daki benzer Dekorasyon Firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır Dekorasyon Ve Proje alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki KFD Etiler Dekorasyon, diğer Dekorasyon Firmalarından ya da Proje Tasarım firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. KFD Etiler Dekorasyon ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiç bir Dekorasyon yada Proje Firmasının yapmadığı kadar çok dekorasyon, Projelendirme, Tadilat  gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer Dekorasyon Firmalarından ve Tadilat  firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm Dekorasyoncular ve Projeciler yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların Dekorasyon, Tadilat ve Prpjeleri inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette KFD Etiler Dekorasyon’nu farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…