2018 İçin İlham Verecek Dekorasyon Fikirleri

İster küçük bir stüdyo dairede oturun ister villada, evinizde yapacağınız değişiklikler sayesinde yaşadığınız yeri daha çok seveceksiniz.

İster küçük bir stüdyo dairede oturun ister villada, evinizde yapacağınız değişiklikler sayesinde yaşadığınız yeri daha çok seveceksiniz. Dört duvarlı bir ev sizin için sıcacık bir yuvaya dönüşecek. Küçük süs bitkilerinden çerçevelere ve minik mobilyalara kadar işte karşınızda 2018 için ilham verecek dekorasyon fikirleri.

Evinizin havasını değiştiren en büyük etkenlerden birisi hiç şüphesiz boyasıdır. Biraz cesaretle ve farklı konseptlerle evinizi rengarenk bir hale getirebilirsiniz. Bu, değişiklik arayanların ilk başvurması gereken yöntemdir. Hem bütçenizi sarsmaz hem de gözünüz gönlünüz açılır. Belki tavanınızı siyaha boyama cesaretini bile kendinizde bulabilirsiniz. Kim bilir?

Kendinize özgü bir salon yaratmanın yöntemlerinden birisi de bütün duvarınızı resimlerle kaplamaktır. Kendi seçeceğiniz resimler ve çerçevelerle tamamen sizi yansıtan bir duvar yaratabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey renk tonlarının duvarlarınız ve mobilyalarınızla uyumlu olmasıdır. Aksi takdirde istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

Bitkiler yaşamımız için hayatidir. Öyleyse neden onları evlerimizde daha fazla kullanmayalım ki? Yeterince alanım yok diyorsanız, raflarınızın en üstüne asma bitkileri koyarak çevre dostu bir ev yaratabilirsiniz. Yerden de tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca etrafındaki eşyalarla ve duvarla uyumlu seçeceğiniz bir bitki aynı zamanda doğal bir görüntü vereceği için iç dünyanızı da rahatlatacaktır.

2018’de artık büyük daire bulmak zor. Küçük bir yaşam alanınız varsa eğer duvara monte edilmiş raflar hayatınızı kurtaracağı gibi oldukça şık bir görünüş de sağlayabilir. Fotoğraflarınızı, bitkilerinizi ya da yer kaplayan eşyalarınız için de mükemmel bir alan yaratmış olacaksınız.

Bir cevap yazın